Profesjonalna strona internetowa za darmo !!!

Zapraszam Cię do skorzystania z mojej niezwykłej oferty stworzenia strony internetowej za darmo.

Tak, dobrze czytasz. Nie pobieram żadnych opłat za projektowanie i kodowanie strony internetowej dla nowych klientów. To moja forma promocji i budowania relacji.

Mam wieloletnie doświadczenie w branży webowej i wiem, jak stworzyć atrakcyjną i funkcjonalną stronę internetową dla Ciebie lub Twojej firmy.

Strona, którą dla Ciebie zrobię, będzie spełniać następujące kryteria:

– Responsywność – strona będzie się dostosowywać do różnych rozmiarów i typów ekranów, tak aby była czytelna i łatwa w obsłudze na każdym urządzeniu.
– Optymalizacja – strona będzie szybko się ładować i będzie przyjazna dla wyszukiwarek internetowych, co pomoże Ci zwiększyć widoczność i ruch na Twojej stronie.
– Personalizacja – strona będzie odzwierciedlać Twój styl, charakter i cele. Strona będzie zawierać wszystkie elementy, które są niezbędne dla Twojej działalności, takie jak logo, slogan, kolory, zdjęcia, teksty, menu, nagłówek, stopka, galeria, formularz kontaktowy, mapa, ikony mediów społecznościowych i wiele innych.
– Profesjonalizm – strona będzie zbudowana zgodnie z najnowszymi standardami i najlepszymi praktykami w dziedzinie web designu i web developmentu. Strona będzie estetyczna, przejrzysta i intuicyjna.

Jak możesz skorzystać z tej oferty? To bardzo łatwe. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Opowiedz mi o sobie i o Twojej branży oraz o tym, jak wyobrażasz sobie swoją idealną stronę internetową. Skontaktuję się z Tobą jak najszybciej i przedstawię Ci propozycję projektu.

Nie czekaj dłużej, bo ta oferta jest ograniczona czasowo i ilościowo. Tylko pierwsze 10 osób, które się zgłoszą, otrzyma swoją stronę internetową za darmo.

Nie przegap tej szansy i zamów swoją stronę internetową już teraz!

Jak wygląda proces realizacji ?

Rejestracja

Wypełnij formularz podając wszystkie dane

Przygotowanie

Skontaktuje się z Tobą, oraz przekaże wszystkie niezbędne informacje.

Przygotowanie materiałów

Ta część będzie należała do Ciebie. Tutaj gromadzisz zdjęcia, teksty i grafiki i wypełniasz stosowny formularz

Budowa strony

Na podstawie otrzymanych danych rozpoczynam budowę strony

Prezentacja i poprawki

Po wybudowaniu strony udostępniam link do weryfikacji i naniesienia ewentualnych poprawek

Zakończenie realizacji

Testujemy i strona jest już dostępna w internecie.

FAQ

Zbudowana strona internetowa oparta jest w systemie CMS WordPress. W rama darmowego wykonania, strona może mieć do 5 (pięciu) podstron (np. Strona główna, O mnie, Oferta, Galeria lub Blog, Kontakt)
Po stronie zamawiającego jest dostarczenie grafik, zdjęć i tekstów do umieszczenia na stronie.
W zakresie wykonania jest umieszczenie dostarczonych materiałów zgonie z przyjętymi standardami designu.

Tak. Po zakończeniu prac, zarządzanie stroną zostaje w całości przekazane zamawijącemu

Tak. Po podpisaniu stosownych dokumentów mogę przyjąć stronę do adminstrowania.

Tak. Można zlecić rozbudowę funkcjonalności o dodatkowe funkcje w ramach oddzielnego zamówienia.

Wykonywana strona umieszczana jest na serwerze internetowych współpracującej ze mną firmy hostingowej. Firma ta zapewnia odpowiednie dostosowanie swoich serwerów.
Po stronie zamawiającego pozostaje kwestia zakupu usługi hostingowej oraz potrzebnej domeny.

Tak. Konfiguracja domeny i serwerów na potrzeby strony internetowej zostanie wykonana w ramach projektu i będzie to usługa bezpłatna.

W takim przypadku można wykorzystać zdjęcia z tzw. banków zdjęć, które w zależności od licencji można wykorzystywać darmowo lub należy je zakupić.

W taki przypadku proponuje poszukać dobrego copywriter’a, który na zlecenie napisze odpowiednie teksty. Drugą opcją może być próba pisanie tekstów samodzielnie wsparta sztuczną inteligencją. 

Nie. Na stronie nie będą pojawiały się reklamy.
Jedynym miejscem w którym będzie informacje reklamowa to stopka na dole strony w której będzie informacja o wykonawcy strony i o firmie hostingującej.
Stopkę tą będzie można usunąć po wygaśnięciu zawartego zobowiązania.

Darmowe strony internetowe są tworzone na potrzeby promocji, budowania relacji z klientami oraz przede wszystkim powiększania portfolio.

Strona będzie gotowa w maksymalnie 30 dni od daty dostarczenia kompletu materiałów niezbędnych do jej zbudowania. Jednakże w rzeczywistości proces ten jest o wiele krótszy i strona gotowa jest już w 10 do 14 dni.

Tak. Strony buduje zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Jednakże warunkiem jest zróżnicowanie branż.

Tak – Na życzenie, strona może zostać bezpłatnie zintegrowana z oprogramowaniem analitycznym googla.